עשrות אלפי ישראלים מחפשים בימים אלו אופק תעסוקתי חדש, בעיריית אור יהודה לקחו את היוזמה לידיים והחלו בקורסי הכשרה מקצועית למתאימים

תנופץ פעילות לתושבי אור יהודה להכשרה מקצועית ולשילובם בעולם התעסוקה. 

בחודשים אלו שוקד שלמה זלמן סיונוב, מ”מ וסגן ראש העיר המיועד, בשיתוף נפגשים מרכזים קהילתיים. על קורסים מסובסדים רבים לטובת תושבי העיר לשילובם המקצועי בעולם התעסוקה.

בין הקורסים החדשים שנפתחו ניתן למנות: קורס מנעולן מקצועי, הכולל היכרות נרחבת עם עולם המנעולנות, הבטחה והפריצה בדרך של לימוד עיוני ומעשי. 

לעיתון מנורה מספר סיונוב את הסיבה לפתיחת הקורסים: “חשתי את התועלת הגדולה להשתלבותם של הציבור במשק ע”י הכשרות וקורסים. לכן יזמנו קורסים מסובסדים לתושבי העיר כדי שיקבלו כלים והכשרה להשתלב ולקבל שכר נאה בעולם התעסוקה. במקום שהתושבים ישלמו אלפי שקלים על קורסים והכשרות במכללות השונות, ארגנו להם קורסים ליד הבית במחיר מסובסד, ומשום שתחום המנעולנות הנו תחום ותיק שהולך מתפתח ותופס תאוצה בשנים האחרונות, ויש ביקוש רב מצד תושבי העיר,  לכן החלטתי לפתוח את הקורס מנעולן למען תושבי העיר. מודה לראש העיר, ליאת שוחט, שסייעה להוציא מהכוח על הפועל, בזכות הגיבוי המשמעותי שראש העיר מעניקה לי זה נותן לי את הכוח להמשיך לשרת ביתר שאת את תושבי העיר. גם המשתתפים בקורס ביקשו שהעביר את תודתם לראש העיר, ליאת שוחט, שתקצבה את היוזמה לטובת התושבים.”

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת אני מברכת על היוזמה החשובה לקידומם של תושבי העיר בעולם התעסוקה,  נמשיך לפעול ולעשות למען תושבי העיר בכל התחומים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.