השבוע הלך לעולמו חבר הנשיאות ר’ אריה גבריאלוב ז”ל, אדם שכל כולו היה אהבה ושמחה ונתינת יד לזולת. הוא השאיר אחריו משפחה מפוארת ומורשת גמילות חסדים ענקית. בני המשפחה שיתפו את עיתון ‘מנורה’ במכתב זיכרון מיוחד מאת בני המשפחה:

אריה שלנו.

המילים נכתבות על הדף והלב דומע ומסרב לעכל שאתה כבר לא איתנו.

הרי רק לפני רגע היית כאן, פיזמת לנו משירך וחייכת את החיוך הכובש שלך שמספר לנו כמה  הכל אפשרי, בכל דרך שלך לימדת אותנו שהשמיים הם הגבול, לדמיון, לאהבה, לשמחה, להצלחות.

פניך המאירות ניבטות לנו מהתמונות וכל תמונה מספרת לנו סיפור אחר- זווית נוספת על חייך.

באחת אתה חבוק עם רעייתך אהובתך גילה היקרה והאהבה שלכם קורנת מהעיניים אלינו, מחממת אותנו, מעניקה לנו השראה ומלמדת אותנו מהי זוגיות עצמתית וחזקה. בשנייה אתה רוקד עם נכדיך, מספר להם סיפור, יוצא לטיולים ומאתגר את בני משפחתך הצעירים, מוכיח להם שהגיל אינו משקף את הרוח הצעירה.

ועוד תמונה במטבח, מבשל פלוב, בחש גוג’גיג’ה, קסקוני וביצ’אק ומלמד אותנו את רזי המטבח הבוכרי. באחרת אתה עטור פרסים על עבודות אומנותך המיוחדת ששמה הגיע למרחקים רבים.

בחיוך המדבק שלך, בחיבוק האבהי, בשקט העצמתי שלך ובקשר המיוחד עם רעייתך חיברתם עולמות וקצוות מנוגדים בעבותות של אהבה בלתי מתפשרת והצלחתם להוכיח שהבלתי אפשרי קיים רק בראש וכל מה שצריך זה אהבה.

תודה על השנים היפות והזכרונות הנעימים שהטמעת בחיינו, לנצח נצעד בדרכך.

בני המשפחה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.