ביום ראשון בבוקר הלך לעולמו אחד מהפעילים הבולטים בקהילה הבוכרית בעיר רמלה מר איסק מרדכיוב ז”ל

בבוקר יום ראשון בשעה 07:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון, על גבר שנמצא מחוסר הכרה, בחוף ראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד”א דיווחו על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקבעו את מותו. פאראמדיק מד”א מתן דושי: “כשהגענו ראינו גבר כבן 40 שוכב במים מחוסר הכרה, משינו אותו וביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. עובר אורח שהיה בפעילות ספורטיבית סיפר שהבחין בו והזעיק עזרה”.

הקהילה הבוכרית ברמלה והסביבה הוכתה בהלם כאשר התקבלה הידיעה העצובה על לכתו בטרם של חבר הקהילה ופעיל בולט בה, איסק מרדכייב ז”ל. איסק היה אדם צעיר ונמרץ, איש משפחה, אהוב על הבריות ונוח לכל אדם. שנים רבות היה איסק מעורב בעשייה הציבורית חברתית בקרב הקהילה הבוכרית בפרט ובקרב תושבי העיר רמלה בכלל. הוא נתן מעצמו למען הציבור בלי לצפוות לתמורה ובלי לחכות להוראות, היכן שראה דבר הדורש טיםול ותיקון, הוא התייצב על מנת לסייע לתיקון העוול.

חברו, ושותפו לעשייה הציבורית, סגן ראש העיר רמלה, מר אברהם דזורייב כתב בחשבון הפייסבוק שלו אם היוודע דבר מותו של איסק:  “ברוך דיין האמת.
חברים יקרים, צרה גדולה נפלה עלינו, חברנו היקר ,האהוב והמוכשר ,איש משפחה למופת, רו”ח מקצוען ואהוב על כולם, איסק מורדכייב ז”ל הלך לעולמו.

חבר אהוב ונדיר, כאח לי ,שותף בכיר בפעילותי הציבורית וחבר תנועת עולמ”י. כמה עצוב.כמה כואב.כמה בלתי נתפס.הלב מסרב להאמין”.

יהי זכרו ברוך

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.