מאת: אליעזר גליבוב

ביוזמתו של יו”ר כחול לבן ברמלה מיקי ישראלוב, שרת התפוצות עו”ד עומר ינקלביץ הגיעה לביקור רשמי בעיר רמלה, שם נפגשה עם ראש העיר, חברי מועצה ונציגי הקהילה הבוכרית.

שרת התפוצות, השרה עומר ינקלביץ ממפלגת כחול לבן, הגיעה השבוע לביקור רשמי ברמלה, ביוזמתו של הפעיל מיקי ישראלוב, בן הקהילה הבוכרית המשמש גם יושב ראש תנועת כחול לבן ברמלה.

השרה ינקלביץ, שהיא גם השרה החרדית הראשונה בישראל, התארחה בלשכתו של ראש העיר מר מיכאל וידל ושמעה בהרחבה על הנעשה בעיר ובעיקר על הפעולות שננקטו ברמלה לאור המצב הקורנה.

בהמשך לביקור המוצלח, השרה נפגשה גם עם חברי המועצה שלמה פנטה ורונן רוטשטיין יחד עם פעלי כחול לבן בעיר צביקה יצחקוב, בכדי לשמוע את מה שנעשה בשטח.

בנוסף לכך, איליה יגודייב – מראשי הקהילה הבוכרית ברמלה, שנכח גם הוא בפגישה, העלה בפני השרה את האפשרות לבחון את נושא הקמת בית מורשת לקהילה הבוכרית ברמלה.

בסיום הפגישה, מיקי ישראלוב סיכם את הביקור המוצלח של שרת התפוצות: “מכינון הממשלה ועד היום אני פועל רבות לחזק את הקשר בין הקהילה הבוכרית בארץ בכלל וברמלה בפרט למפלגת כחול לבן. בין היתר, אני מאד נחוש לקדם בית מורשת עבור הקהילה הבוכרית בשיתוף ראשי הקהילה בעיר רמלה ביניהם מר איליאס יגודייב מראשי הקהילה ואחד האנשים החזקים ברמלה. בנוסף לכל, יש שיתוף פעולה טוב ביני לבין סגן ראש העיר דז’ורייב וראש העיר מיכאל וידל. אני ימשיך לפעול למען העיר רמלה בכלל ולמען הקהילה הבוכרית בפרט.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.