לא פחות מ-1,000 חבילות, השיא של כל הזמנים בעיר, נארזו וחולקו למשפחות מעוטות יכולת ערב החג ברחבי העיר. במסגרת הפרויקט, נרתמו גם גופים פרטיים ועסקים כדי להתגייס. ראש העיר, ליאת שוחט: “זו אור יהודה במיטבה”

לא פחות מ-1,000 חבילות שנארזו וחולקו למשפחות מעוטות יכולת חולקו ערב החג ברחבי אור יהודה. מדובר בשיא כל הזמנים של העיר, כל זאת בסיוע של גורמים רבים הפועלים בעיר: משרד הרווחה, חב”ד אור יהודה, סח”י, הגרעין התורני, עזר מציון, מרכז עוצמה, הקרן לידידות, ארגון עם אחד, מפעל הפיס וקונגרס יהודי בוכרה.

השנה יותר מתמיד עלה הצורך בחלוקת סלי מזון בהיקפים גדולים יותר בשל המצב, ואכן גורמים רבים בעיר, הן מוסדיים והן פרטיים, נרתמו כדי לסייע. מעבר לכך, ראש העיר ליאת שוחט יזמה את פרויקט “מאמצים משפחה בחג” כך שתושבים פרטיים נרתמו ותרמו לטובת משפחות נוספות, זאת בסיוע חב”ד שנעתר לבקשה וסייע בהפקת הפרויקט.

את כל נושא חלוקת המארזים ריכזה היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים וקהילתיים, זאת בסיוע כל גורמי העירייה, “נפגשים” והמתנדבים הרבים.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: “זו מבחינתי אור יהודה במיטבה. על אף הקושי של כולם, תושבים, בעלי עסקים וגופים נרתמים כדי לסייע לאלו שיותר קשה להם. אין גאה ממני לראות את ההירתמות של כל הגורמים השונים להצלחת פרויקט קמחא דפחסא הגדול אי פעם בעיר. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות לעשרות המתנדבים שלנו שפועלים בתקופה מאוד לא פשוטה. הם לא ספק הפנים היפות של אור יהודה”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.