כמידי חג בתקופת ההגבלות, הקונגרס דואג להביא את שמחת החג לתוככי הבתים שלכם

חג הפורים השנה יהיה החג ש’יסגור’ את מעגל השנה בצל מגבלות הקורונה. כאשר חגגנו יחד את פורים בשנה שעברה, המגפה היתה כבר כאן, אך עדיין לא היו הגבלות על התקהלויות. מאז חג הפורים שעבר, עברה לה שנה שלמה של חגים וימים טובים אותם נאלצנו לחגוג איש איש בביתו ומשפחה ומשפחה במקומה.

מאז החלה המגפה, קונגרס יהודי בוכרה הביא את בשורת המופעים בשידור ישיר. מאז תחילת המגפה, השתתפו מאותת אלפי בני העדה הבוכרית בישראל ובעולם במופעים שארגן הקונגרס לרווחת העדה כולה. בין המופעים ניתן למצוא מופעי תרבות, סטנד-אפ, מוזיקה פולקלור וכן מופע הצדעה לנשות העדה. גם טקס יום הזיכרון הנערך מידי שנה בבית הקונגרס בתל אביב, שודר השנה בשידור ישיר ללא נוכחות קהל.

בשנה זו, בחג הפורים, יעלה באתר ובדף הפייסבוק של בוכרים.קום שידור ישיר ייוצא דופן לכבוד חג הפורים. האירוע ישלב בתוכו גם מוזיקה וריקוד בוכרי אותנטי ושמח במיוחד כיאה לחג הפורים, וגם הופעה קורעת מצחוק (בהבטחה) של האחים האמנים חי ורונן דוידוב שהתגעגעו מאוד לשרוף את הבמות.

כמו כן, יופעו על הבמה הזמר אבי חן ולהקת הצעירים המבטיחה שלו ומשפחת הרקדנים לבית אקילוב. את האירוע יכבדו בנוכחותם נשיא קונגרס יהודי בוכרה העולמי מר לב לבייב וראש עיריית אור יהודה עו”ד ליאת שוחט. באירוע ישתתפו וישאו דברי ברכה מכובדים נוספים.

אז אל תשמרו את האירוע הזה לעצמכם, שתפו והפיצו אותו לכל מי שאתם מכירים ותעשו גם להם את הפורים שמח.

Leave a Reply

Your email address will not be published.