עורך דין אברהם קורחוב נתקל באטימות של עיריית חולון שלא מאפשרת לבנו איתי ללמוד במוסד הלימודים אליו הוא התקבל * עו”ד קורחוב לא מוותר ויוצא למאבק בשם ההורים

הורים לילדיי חולון- הטור הזה הוא בשביל הילדים שלכם- ממליץ לקרוא:

גם אתם ביקשתם אישור לימודי חוץ מטעם עיריית חולון ולא קיבלתם?

מוזמנים לפנות אלי ואני אייצג אתכם נגד עיריית חולון ומשרד החינוך בבית המשפט המחוזי בחינם, אין כסף!

כל מי שמכיר את העשייה המשפטית שלי יודע שאני לא בחור שמוותר, קל וחומר כאשר אני מגן על זכויות של ילדים, בן בנו של קל וחומר כאשר אני נדרש להגן על הזכויות של הבן שלי- בשר מבשרי. תכירו- איתי קורחוב, ילד מדהים עם יושרה מדהימה, כישרון גדול, וילד שמשלב בין אהבתו לסייבר לאהבתו לאומנות.

הבן שלי עתיד לעלות בסיום שנת הלימודים הנוכחית לכיתה ז’. לשמחתי הגדולה הוא התקבל לישיבה התיכונית לאומניות ומדעים בר אילן בתל אביב.

אלא מה? בכדי שהבן שלי יעבור ללמוד בתל אביב- צריך לקבל אישור לימודי חוץ מטעם עיריית חולון ומנהל החינוך בעיריית חולון. ועיריית חולון, אשר מעולם לא פיגרתי לה בתשלומי ארנונה, ואשר אני משלם לה גם ארנונה עסקית בגין המשרד שלי, החליטה שלא מתאים לה.

לשיטתה, הבן שלי צריך ללמוד בחולון. לא עזרו הטענות שלי שאין מגמת אומנות בתיכון דתי בחולון.

האם זה נשמע הגיוני למישהו בשנת 2022 שעירייה שלא יכולה לספק לתלמיד את המגמה שהוא רוצה ללמוד בה תמנע ממנו לעבור ללמוד בעיר אחרת?. רוצים לשמוע עוד משהו? חברים של הבן שלי מאותה הכיתה קיבלו אישור לימודי חוץ באופן גורף למוסד בראשון לציון. למה? אין תשובה. ככל הנראה דיל פוליטי כזה או אחר בין העירייה לגורמים חרדים.

כבר כחודש הם מנסים להוציא לי את המיץ בבקשות הזויות. מסתבר שלפני שבועיים הם קיבלו החלטה רשמית שלא לאפשר לבן שלי ללמוד בחולון ודחו לי את הבקשה לקבל האישור המיוחל.

מה עכשיו?

ערר למשרד החינוך, ולאחר מכן עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי.

אני מבטיח למנהל החינוך בעיריית חולון שהבן שלי ילמד בעזרת השם בישיבה התיכונית בר אילן. אני לא אוותר על הזכות של הבן שלי ללמוד במוסד שהוא רוצה ובמגמה שהוא התקבל אליה.

מה יש לעיריית חולון לעשות בהקשר לכך? לנסות להוציא לי את המיץ, אך לא מעבר.

ניפגש ב-01.09.2022 בישיבה התיכונית בר אילן- עם אישור לימודי החוץ.

תנסו אותי.

ניתן ליצור איתי קשר בטלפון: 03-5599277.

מזמין כל הורה שנתקל בבעיה דומה מול עיריית חולון לפנות אלי. מבטיח ייצוג משפטי ללא עלות בסוגיה זו.

Leave a Reply

Your email address will not be published.