חגית לבייב-סופייב היא אשת עסקים מניו יורק שמתחזקת אינסטגרם אופנתי. כעת היא חושפת שמאחורי הקריירה המצליחה מסתתר חלום אופנתי שטרם מומש

עשרים אלף העוקבות של אשת העסקית חגית לבייב-סופייב הופתעו אמש לגלות שהקריירה הנחשקת שלה כמנכ”לית חברת השקעות לא הייתה החלום הגדול של חייה. בפוסט באינסטגרם היא משתפת שכל ילדותה חלמה דווקא להיות לא אחרת מאשר מעצבת אופנה.

“מאז שהייתי ילדה קטנה, כשנשאלתי מה ארצה להיות כשאגדל ידעתי בדיוק מה אני הולכת להיות. לא, לא חלמתי להיות אשת עסקים גם לא מנכ”לית של חברת השקעות גלובלית. החלום האחד והיחיד שלי היה להיות מעצבת אופנה. ביליתי שעות בכל יום ברישום השמלות המפוארות  ביותר שרק יכולתי לדמיין, עיצוב שמלות למסיבות של חברות לכתה לחתונות של קרוביהן, ובכל ערב סגננתי את אמי לאירועים שהייתה הולכת. מייעצת לה אילו בגדים הכי מחמיאים, אילו נעליים וחגורה הכי יתאימו. ומזכירה לה מה היא כבר לבשה בעבר ושלא כדאי לחזור עליו. במבט לאחור היום אני לא יכולה שלא להשתעשע בתהייה איך החיים שלי היו נפרשים אילו הלכתי בדרך של עיצוב אופנה….” מתוך הפוסט של חגית לבייב באינסטגרם.

את חלום העיצוב היא לא הגשימה, לעת עתה. אך אחיזה בעולם האופנה היא מקבלת כאושיית רשת בעלת עוקבים רבים שמביאה למסך מגוון תלבושות שמהוות השראה לסטייל צנוע ואופנתי. כמי שמתגוררת בניו יורק הידועה כבירת אופנה וקניות, היא מצליחה לגייר או ליתר דיוק להנגיש דרך המלתחה הפרטית שלה מעצבים בינלאומיים מוכרים יותר ופחות. ובנוסף נותנת הצצה מרתקת לבחירות האופנתיות של חברותיה, נשים אורתודוקסיות, קרייריסטיות, אמהות שמתגררות גם כן בתפוח הגדול וראויות לתואר ‘פאשניסטות’.

Leave a Reply

Your email address will not be published.