במוצאי השבת שעברה, העדה הבוכרית כולה עצרה את נשימתה כאשר הודיה בגייב עלתה לבימת התכנית הפופולארית ‘בית הספר למוזיקה’ ושרה את השיר ‘תזיזו’ שגרם לכל האולפן לזוז לפי הקצב. השופטים והקהל אהבו את הביצוע של הודיה והזמרת הפופולארית נעה קירל נבחרה לשמש כמנטורית שלה לאורך העונה. קירל הגיעה לבקר בביתה של הודיה בהפתעה ובישרה לה כי היא התקבלה לתכנית ושקירל עצמה תלווה אותה ותתן לה את המעטפת להתפתחות מקצועית מוזיקלית.

הוריה של הודיה, בלה ונוריאל בגייב מהעיר רמלה, מספרים ל’מנורה’ על החוויה יוצאת הדופן “מאז שהייתה קטנה, הודיה מאוד אהבה מוזיקה, כבר מגיל 3 היא החלה לשיר ולרקוד. כאשר היא התבגרה קצת, פנינו לבלה פולטוב כדי שתלמד אצלה פיתוח קול. מאז הקריירה המוזיקלית שלה החלה לצמוח והיא התחיל להשתתף בתחרויות של כשרונות צעירים”.

היו לכם התלבטויות סביב ההשתתפות של הודיה בתכנית?

לא היו לנו התלבטויות בכלל, כהורים היינו איתה בכל שלב בתחרות כדי לתמוך בה כדי שתצליח כמה שיותר. היא עושה מה שהיא אוהבת והיא משלבת את האהבה שלה ללימודים יחד עם האהבה שלה למוזיקה.

ההשתתפות של הודיה בבית הספר למוזיקה חיזקה לה מאוד את הביטחון העצמי, היא הכירה שם המון חברים חדשים והקהל גם הציף אותה באהבה ובחיבוק חם. גם העובדה שנעה קירל היא המנטורית של הודיה, זה חלום שמתגשם כי הודיה מעריצה גדולה של קירל.

#פוטנציאל מגיל צעיר

האמנית בלה פולטוב מהעיר רמלה הייתה זו שדחפה את הודיה מהשלב הראשון של הקריירה המוזיקלית שלה. “לפני שלוש וחצי שנים אמא של הודיה התקשרה אלי ואמרה לי שהיא חושבת שלבת שלה יש כישרון ואולי שווה לבדוק את זה. אמרתי לה שתשלח אותה אלי ונראה מה קורה עם זה. הודיה היתה בת 7 כשהיא הגיעה אלי לאודישן ומידה ראיתי שהאמא אכן צדקה, יש לה כישרון נדיר למוזיקה ובלי לחשוב פעמיים הכנסתי אותה להרכב של הלהקה שלנו לזמרים צעירים של קבוצת הגיל 5-10”.

“הודיה השתלבה מהר מאוד בלהקה שלנו והתחילה לקבל עוד ועוד סולואים. כשראיתי שהיא ממשיכה להתמקצע, הצעתי לה להירשם לאודישנים בתחרות של כשרונות צעירים ‘כוכבי המחר’ ולהופיע בהיכל התרבות ברמלה. הכנו אותה מבחינה קולית ואמנות במה והיא אכן הופיעה וזכתה במקום השני, הישג מרשים לכל הדעות. המשכתי להכין אותה לכל מיני תחרויות ופסטיבלים שונים והיא התקדמה עוד ועוד בעולם המוזיקה. לפני כמה זמן פנו אלי מבית הספר למוזיקה ושאלו אותי אם יש לי כשרונות שאני יכולה להמליץ להם לבדיקה, מי חשבתי על הודיה ואמרתי להם שיש לי מישהי מתאימה מאוד. הם הזמינו את הודיה לאודישן ומכאן השאר היסטוריה. שמחתי מאוד להיות בבית של הודיה כאשר כל צוות ההפקה של התכנית הגיע כדי להכין את הצילומים, אני גאה בה מאוד” מסיימת פולטוב”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.