274 התחסנו בתוך מספר שעות במוקד החיסונים ביפו בו חולקו כנאפה או חומוס למתחסנים * כ-100 מתחסנים בשעתיים הראשונות לפעילות מתחם החיסונים בקריית שלום שם חולקו פיצה וקפה למתחסנים

עיריית תל-אביב יפו הרחיבה את מבצע החיסונים והציבה היום, ג’ 16 בפברואר 2021 ניידות חיסונים בשני אזורים אדומים בעיר- ביפו ובקריית שלום, זאת במטרה לעודד את ההתחסנות, בעיקר באזורים בהם התחלואה עולה ומספר המתחסנים נמוך.

·         ניידת חיסונים ראשונה של עיריית תל אביב-יפו והמשלמה ליפו בשיתוף קופת חולים מכבי פועלת ביפו בגן השניים ברחוב יפת ומחסנת בחינם וללא קביעת תור כ-274 תושבים ותושבות מבוטחי קופת החולים מכבי.

·         ניידת חיסונים שניה של עיריית תל אביב-יפו בשיתוף מגן דוד אדום ממוקמת בשכונת קריית שלום, בקאנטרי גורן גולדשטיין וחיסנה בשעתיים הראשונות לפעילותה כ-100 תושבים ותושבות מבוטחי כל קופות חולים ללא קביעת תור ובחינם, מיועד למתחסנים בחיסון ראשון בלבד.

בהצגת אישור חיסון וכרטיס דיגיתל, או בהרשמה לדיגיתל במקום חולקו למתחסנים ביפו חומוס או כנאפה ולמתחסנים בקריית שלום פיצה וקפה חינם!

*ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי:*  אנחנו נחושים להוריד את רמת התחלואה בעיר כדי שנוכל לחזור לשגרה ולפתוח מהר ככל האפשר את מערכת החינוך, העסקים, ומוסדות התרבות והבילוי. מסיבה זו הקמנו את  מרכז החיסונים לקהילה הזרה בנווה שאנן, פתחנו את מרכז החיסונים הענק בכיכר רבין ועתה אנו פותחים שני מרכזים באזורים אדומים- ביפו ובקריית שלום.”

נזכיר כי העירייה והמרכז הרפואי איכילוב מפעילים בשבועות האחרונים מרכז חיסונים ענק בכיכר רבין, כמו גם מרכז חיסונים לאוכלוסייה הזרה

Leave a Reply

Your email address will not be published.