במקום טקס רב משתתפים ובצל הקורונה, החליטה עיריית אור יהודה להעלות על שלטי הפרסום בעיר את תמונותיהם של המורים המצטיינים של העיר ובניהם גם יולי מושייב – מצטיינת מגן נורית. ראש העיר, ליאת שוחט: “הם נותנים את הלב והנשמה כדי לראות את הילדים של כולנו למגיעים להישגים ומממשים את עצמם”

מאת: אליעזר גליבוב

מידי שנה, עיריית אור יהודה מקיימת את אירוע “המורה המצטיין” מטעם אגף החינוך יחד עם משרד החינוך. אך השנה, בצל הקורונה לא התקיים אירוע רב משתתפים, ו-15 מאנשי החינוך המצטיינים של העיר מצאו את עצמם על שלטי החוצות ברחבי העיר וזכו לברכה מראש העיר, ליאת שוחט.

“השנה נבצר מאיתנו להכתיר באירוע גדול את המורים המצטיינים שלנו, אבל החלטנו שלא לוותר – כי בכל זאת, מה שמגיע מגיע”, ציינה ראש העיר, ליאת שוחט. “יש הרבה מאוד מורים מצטיינים באור יהודה. הם נותנים את הלב והנשמה כדי לראות את הילדים של כולנו מגיעים להישגים ומממשים את עצמם. בשם התושבים וחברי המועצה ובשמי אני מברכת כל אחד ואחת מכם”.

בין כל המורים ואנשי החינוך נבחרה גם יולי מושייב מגן הילדים ‘נורית’ בעיר. הרשימה המלאה של המצטיינים: שמעון אלקסלסי (יעדים), נועה מנחם (בית אקשטיין), אילנית כהן (אור חנה), שרה כהן (אור מנחם), רוזין כהן (אהוד מנור), מרב פיטוסי (שיזף), אורה כהן (סביונים), מירב קופלוביץ (אלונים), נחמה דינה שוורץ (אורות), רונית שוקר (סעדיה גאון), עילית בבלי (ברנקו וייס), טל שמעוני בן אברהם (חט”ב יובלים), יותם ייבן (תיכון יובלים), לאה ארנטרוי (מדעים ויהדות) ויולי מושייב (גן נורית).

Leave a Reply

Your email address will not be published.