עו”ד יניב בדלוב, חבר מועצת העיר אלעד, ליווה את משפחת גול מאלעד לטיול בר מצווה לבן נהוראי. את הרשמים מהטיול הוא שיתף עם הציבור:

“היתה לי את הזכות ללוות הבוקר לטיול בר מצוה של נהוראי גול הבן של בועז גול הקדוש ה׳ יקום דמו. אז הכל התחיל כאשר במהלך השבעה אני מקבל פון מתושב העיר צדיק ובעל חסד עצום שף במקצועו-ישראל דדון שהציע את עצמו בהתנדבות מלאה לעריכת אירוע קולינרי לכבוד נהוראי. מפה לשם הרמתי טלפון למס חברים והאירוע התגלגל לטיול קברות צדיקים בצפון,כאשר ישראל היקר מוסיף עוד ועוד הפתעות.

אז מה היה לנו בתפריט: אוטובוס מפואר -צמוד, צלם צמוד-תודה לך אוראל עזרא התותח. סיור בקברי: ר׳ עקיבא, הרמח״ל, הרמב״ם, השל״ה הקדוש. הפלגה בספינת לידו וחלוקת ארטיקים. שייט בסירת חילוץ מהירה של איחוד הצלה טבריה לנהוראי ואחיו היקרים. טקס מרגש של הוצאת ספר תורה ותיקעה בשופרות בקבר רבי מאיר בעל הנס. ארוחת שף גורמה בשרית בבית בט״ו בצפת העתיקה. טבילה במקוה האר״י, סיור בבית הכנסת הספרדי ותפילה בקברי צדיקי צפת.

סיור והדרכה מוזיקלית בסמטאות העיר העתיקה צפת. צוות משמחים שליוו רקדו ושמחו את החתן עד בלי די. שי מזכרת לכל משתתף עם הקדשה אישית- ספר תהילים מפואר וסידור תפילה. אז תודה לכם משפחת גול היקרה על הזכות!! ״אם אתה משמח את שלי אני אשמח את שלך״. בסוף דבריו הודה בדלוב לקונגרס יהודי בוכרה ולשאר המסייעים בהוצאת המסע לפועל ובתמיכה רציפה במשפחת גול.

Leave a Reply

Your email address will not be published.