משפחה גול מאלעד איבדה את אבי המשפחה בועז ז”ל שנרצח בפגיע הרצחני בעיר לפני כחודש ימים * השבוע ציינה המשפחה שלושים להירצחו ובר מצווה שמחה ומרגשת לבן נהוראי שיחי’

בתוך שבוע אחד, חוו בני משפחת גול מאלעד רכבת הרים של רגשות. אב המשפחה, הקדוש בועז גול הי”ד נרצח על ידי מחבל בן עוולה בפיגוע הנורא בעיר אלעד לפני כחודש. בסוף השבוע שעבר ציינו בני המשפחה וחוג הידידים הקרוב את יום השלושים לרצח הנורא. לאחר העלייה לקבר שהייתה עצובה במיוחד, התכנסו בני המשפחה והקרובים לאירוע אזכרת השלושים. באזכרה השתתף רבה הראשי של העדה הבוכרית הגאון בן ציון הכהן רבין, שנשא דברים לעילוי נשמת הנפטר. כמו כן מטעם הקונגרס השתתפו באירוע יו”ר איגוד הידידם חכ”ל אמנון כהן ומזכ”ל איגוד הרבנים הרב יצחק שמלוב שליט”א.

ומאבל לשמחה, נהוראי גול, בנו של הרב בועז גול הי”ד, שנרצח לפני כחודש וחצי בפיגוע הגרזנים בעיר החרדית אלעד – חגג ביום שני השבוע שמחת בר מצווה מרגשת במיוחד. לרגל האירוע, חתן הבר מצווה כתב שיר מיוחד ומרגש על אביו שנרצח בפיגוע, כשהלחן הוא מהשיר המפורסם ‘אבא’ של הזמר והיוצר המוערך שלומי שבת – בעת שביצע אותו באירוע עין לא נותרה יבשה כשכולם בוכים מעצבות ומהתרגשות ביחד.

#שמחה והתרגשות

באירוע שנערך באולמי ‘קאסנדו’ בפתח תקווה השתתפו רבים מתושבי העיר שבאו לשמח ולעודד את החתן היתום, ביניהם: רב העיר אלעד הגאון הרב מרדכי מלכא רב העיר אלעד, מזכה הרבים הרב יגאל כהן ראש מוסדות ‘יביע אומר’ וראש העיר אלעד ישראל פרוש. על החלק המוזיקלי הופקד הזמר המזרחי יניב בן משיח. ואלו הן מילות השיר שכתב הנער: “אבא, רציתי לכתוב מילים ושיר עליך, על כל מה שהיית בחייך, על החינוך באהבה, הלימוד והמצווה, הכל היה כ”כ טהור בעיניך. אבא, זוכר את הלימוד בבית הכנסת, ניחוח של תבלין שבת נכנסת, שאלת אם אני מאושר, גם כשחזרתי מאוחר עם החיוך שהתחבא בין שפתיך”.

“אבא, הלכת בדרכים מבלי לשוב הבייתה, את כל כולך למען עם ישראל נתת ולא תמיד הכל ברור, הלב שלי שבור אני יודע שהכל זה מלמעלה. אבא, הזמן חלף ולא הספקתי, אבא סלח לי לומר לך את כל מה שתמיד הרגשתי, אני מבטיח לא אוותר להתפלל חזק יותר ולבקש מהשם שישמור על כולנו”.

#מחווה משלומי שבת

בני המשפחה שיגרו את השיר שהקליט חתן הבר מצווה לזמר שלומי שבת, שהגיב בהתרגשות וצילם להם סרטון ברכה ואמר: “נהוראי היקר אני רוצה לברך אותך שזכית להגיע לגיל מצוות, זה מרגש מאוד שהחלטת להקדיש את השיר שלי ‘אבא’ – לאבא שלך בועז הי”ד, אני בטוח שאבא שלך בשמיים שומע ועומד בתפילה לפני בורא עולם, שתזכה לגדול לתורה, למצוות, לחופה ולמעשים טובים אמן”. לאחר מכן שלומי שבת נתן ביצוע מרגש בליווי גיטרה לשירו: ‘בוא הביתה’ – שהקליט יחד עם ילדיו.

כזכור, בועז גול הי”ד בן ה-40 נרצח לפני כחודש וחצי בפיגוע הגרזנים באלעד יחד עם אורן בן יפתח ויונתן חבקוק הי”ד – הוא הותיר אחריו אישה וחמישה יתומים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.