נבחרת בית ספר שיזף מאור יהודה זכתה בשבוע שעבר בתחרות האולימפידע במתמטיקה שנערכה בהשתתפות בתי הספר בעיר. הנבחרת, שכוללת את עידו סבירסקי, אור ברטין בקאל, יעל עטר וגיא ישפה, בלטה מעל יתר הנבחרות כאשר התלמידים בנבחרת השיבו על כמות גדולה של שאלות והפגינו יכולת חשיבה מתמטית גבוהה בדרך אל הניצחון.

התחרות התקיימה בהובלת אגף החינוך בשיתוף הפיקוח על מתמטיקה במחוז תל אביב, כאשר שבעה בתי ספר לקחו בה חלק. ראש העיר, ליאת שוחט, ומנהלת אגף החינוך, דלילה אשכנזי, הכריזו על הזוכים המאושרים והעניקו תעודות לכל המשתתפים.

מי שהגיעה למקום השני היא נבחרת סעדיה גאון עם הדס טחובר, דוד קמחי, אילה ויצמן ואיתי סריקוב. נבחרת אורות (דבורה לאה בקשי, חיה סגל, חני תעיזי וחני הנדל) ואהוד מנור (עדי פיטוסי, שון מנשרוב, איתמר סיטבון ואלין גמזו) סיימו במקום השלישי המכובד. נבחרות אור מנחם, אלונים וסביונים רשמו השתתפות מכובדת.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: “אני מברכת את נבחרת שיזף על הזכייה בתחרות שמתקיימת מדי שנה כדי לשים דגש על נושא המתמטיקה שזוכה לתשומת לב מיוחדת במערכת החינוך. ברכות גם ליתר המשתתפים שהפגינו בקיאות ורשמו השתתפות מכובדת מאוד. נמשיך להשקיע בתלמידינו את הטוב ביותר באמצעות תכניות פדגוגיות מגוונות ואיכותיות מכיוון שבסופו של דבר ללימודי המתמטיקה יש חשיבות רבה”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.