בורוכוב בן ה-12 השתתף בתחרות לזמרה “קשת בצפון” שהתקיימה בצפת בהשתתפות אמנים צעירים מרחבי הארץ וממדינות שונות בעולם, והצליח להרשים מאוד את חבר השופטים עם הביצועים שלו

הישג נפלא לנתנאל בורוכוב בן ה-12 מאור יהודה, תלמיד המשכן למוסיקה ולמחול (“נפגשים” מרכזים קהילתיים) שזכה במקום השני בתחרות הבינלאומית לזמרה “קשת בצפון” שהתקיימה בצפת. נתנאל לומד כבר שלוש שנים במשכן בהנחיית ד”ר ראובן קז’ילוטי. כעת הוא התחרה בתחרות הזמרה הנחשבת שבה לקחו חלק אמנים צעירים מרחבי הארץ וכמובן ממדינות שונות בעולם.

פסטיבל “קשת בצפון” הוא הזדמנות ייחודית לאיתור כישרונות חדשים והבעת הכישורים האמנותיים של המשתתפים. המתמודדים בתחרות מציגים ז’אנרים שונים: סולנים והרכבים ווקאליים. בורוכוב השתתף במסלול של סולנים ווקאליים (שירה) והפתיע מאוד את הקהל והשופטים לטובה למרות גילו הצעיר. חבר השופטים ציין כי השירה שלו היא בוגרת מאוד, מפותחת ומקצועית.

ד”ר חנה אג’יאשוילי, מנהלת תחום המוסיקה בקונסרבטוריון, מציינת: “זו גאווה גדולה לראות את התלמיד שלנו נתנאל מצליח בתחרות כל כך חשובה ואיכותית. נתנאל רק בן 12, אבל מפגין יכולת ווקאלית גבוהה מאוד ואין לי ספק שהוא יצליח גם בהמשך הדרך. הוא מקסים וצנוע, הוא אוהב מאוד מוסיקה ואוהב לשיר, ואנו גאים בו ומאחלים לו הרבה הצלחה בהמשך”.

צילום: “נפגשים” מרכזים קהילתיים

Leave a Reply

Your email address will not be published.