#ביום שני השבוע הודיע סגן ראש העיר רמלה, מר אברהם דז’ורייב על מעברו לתפקיד סגן ראש העיר במשרה מלאה. בראיון ל’מנורה’ מסביר דז’ורייב את החשיבות של תפקוד כסגן ראש עיר במשרה מלאה למען הגברת העשייה

ביום שני בערב הודיע סגן ראש העיר רמלה, מר אברהם דז’ורייב על כניסתו הקרובה לתפקיד סגן ראש העיר רמלה במשרה מלאה. אם תשאלו את עצמכם מה יום מיומים, אתם הרי מכירים את פעילותו החשובה של דז’ורייב כסגן ראש העיר רמלה, אז מה השתנה עכשיו?

התנדבות או שכר?

ובכן, אתם לא טועים. דז’ורייב משמש כסגנו של ראש העיר רמלה מר מיכאל וידל כבר תקופה ארוכה. הוא מבצע את השליחות הציבורית שלו בצורה מדהימה לרווחת תושבי העיר רמלה בכלל, ותושבי רמלה מהעדה הבוכרית בפרט. אז שוחחנו עם סגן ראש העיר כדי שיסביר לנו בעצמו במה מדובר. “כסגן ראש העיר, הדבר שעמד בראש מעייני הוא לעזור כמה שניתן ולהיות השליח הטוב על מנת למלא את רצון הבוחרים שבחרו בי וגם את אלו שלא. העשייה הציבורית זורמת לי בעורקים וזה בדיוק מה שעשיתי בכל התקופה האחרונה. אך יש הבדל גדול מאוד בין תפקוד של סגן ראש עיר בהתנדבות או בשכר. עד עכשיו, במקביך לעשייה הציבורית שלי, הייתי צריך להשקיע חלק נכבד מהזמן והמרץ שלי בפרנסת הבית שלי. כיוון שכסגן ראש עיר לא קיבלתי שכר, היה עלי לפנות זמן לצורכי הפרטיים. כעת, כאשר אני זוכה למעמד של סגן ראש עיר בשכר, אני יכול להקדיש יותר ממאה אחוזים מהזמן והמרץ שלי על מנת לשרת את תושבי העיר בצורה משודרגת הרבה יותר”. אומר דז’ורייב.

ברכות מקיר לקיר

את ההודעה על דבר מינויו העלה דז’ורייב בפסייבוק וכתב “חשיבות ההחלטה היא בכך שאוכל להקדיש את כל כולי , יום יום, כל היום למען תושבי העיר ולהשפיע מקרוב ועל בסיס יומי מתוך העירייה אחרי שנתיים וחצי בהן אני משמש בתפקיד סגן ראש העיר בהתנדבות ועובד במשרה מלאה מחוץ לעיריית רמלה.

אני מבקש להודות לראש העיר מיכאל וידל על האמון , השותפות וכיבוד ההסכם בינינו , בע”ה אפעל לסייע לו מקרוב להצלחת העיר בתחומים בהם יטיל עלי אחריות ובכלל.

תודה לחברי חברי המועצה הן בקואליציה והן באופוזיציה שהצביעו פה אחד בעד ההצעה, תודה לחברי סגן ראש העיר אברהם אילוז, על פועלו למען תושבי העיר.

אני שמח על הזכות הגדולה לפעול הרבה יותר ומקרוב למען תושבי העיר! ” , בשם השם נעשה ונצליח

ראש העיר רמלה, מר מיכאל וידל הגיב למהלך ואמר “מזל טוב והרבה הצלחה לרגל המינוי לסגן ראש העיר ברמלה, אני בטוח שאברהם יצליח בגדול, ויסייע לי לנהל את העיר על שלל מורכבותה”. בראיון ל’מנורה’ מספר דז’ורייב שהתגובות החמות והמפרגנות לא הפסיקו לזרום אליו לאורך כל השעות שלאחר פרסום הידיעה. “רבים מבני העדה הבוכרית התקשרו ושלחו לי הודעות מרגשות. אני מודה מאוד לכל אחד ואחת שפנה אלי ובירך אותי. אני מקווה שנצליח יחד לעשות רק דברים טובים למען הקהילה שלנו”. סיים דז’ורייב.

Leave a Reply

Your email address will not be published.