לאחר ימים אינטנסיביים של חיפושים בכל אזור המרכז, נמצאה גופתו של הבחור נתן מנחמוב ז”ל מחולון

לאחר חודש של חיפושים התגלתה גופתו של נתן מנחמוב בן ה-24 מחולון על כביש 44 סמוך לחולון. בין חפציו התגלה מכתב. לפני כחודש יצא נתן מנחוב מביתו שבחולון. המשפחה, המשטרה וגם הציבור נקראו לסייע בחיפושים, אך ללא הועיל. חודש לאחר ההיעדרות התגלתה גופתו, והמשפחה האבלה עדיין מנסה לעכל את רוע הבשורה ומה הוביל לאסון.

“אנחנו אנשים דתיים שמכבדים את כולם אבל נתן חזר בתשובה בצורה קיצונית”, מספר אחיו הצעיר, אליהו. “תמיד זרמתי איתו, הלכנו יחד לקברי צדיקים, עשינו כל מה שהוא רצה, היה חשוב לי לתמוך בו. לפני מספר שנים התגלה אצלו קרוהן ודווקא הניתוח האחרון ממש הציל את חייו, הוא חזר לאכול טוב, להרגיש טוב והבריא”.

מה חשבתם כשהוא נעלם?

“היו לנו כל מיני מחשבות, אנחנו אחים מאוד מחוברים וקרובים, כשראיתי אותו יוצא בבוקר עם האופנוע הייתי בטוח שהוא בדרך לבית הכנסת כמו כל יום, אמרתי לו ‘שלום’ אבל הוא לא ענה, היה ברור לי שבהמשך היום נדבר, כמו שאנחנו מדברים כל הזמן”. “בחודשים האחרונים הוא כל הזמן אמר להורים שלי שהוא מצטער על הקושי שגרם להם בגלל מצבו וגם חשש שאולי הוא יתקשה לבנות עתיד, אבל תמיד עודדתי אותו”, מספר האח. “במהלך החיפושים קיוויתי שנמצא אותו בישיבה או באומן, הפעלנו הרבה חברים שיעזרו לנו לחפש, אפילו העדפתי שנמצא אותו בבית חולים, וכבר תכננתי איך אצמד אליו שלא יעלם עוד פעם אבל לצערי זה לא קרה”.

במשך זמן היעדרותו של נתן ז”ל, פורסומו ברשתות החברתיות ובתוכן בדף בוכרים.קום, קריאות לחיפושו ולאיתורו. אך לצערנו, גופתו של נתן ז”ל נמצאה בשבוע שעבר כשהוא ללא רוח חיים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.