מהיום לא נתקעים באירוע ללא סידור, לא מחפשים בלי סוף את תפילת הדרך או ברכה על ראיית הקשת. מהיום ניתן להוריד את האפליקציה המהירה והממוקדת של סידור ‘בית הלוי’, היישר לטלפון החכם שלכם ושל כל בני המשפחה.

לפני מספר חודשים, לאחר עבודה מאומצת ומדוקדקת של חודשים רבים של צוות תלמידי חכמים ורבנים, יצאה המהדורה המחודשת של סידור ‘בית הלוי’ לפי נוסח אבותינו וכמנהג העדה הבוכרית. הסידור הופץ על ידי קונגרס יהודי בוכרה בכל בתי הכנסת של העדה הבוכרית בישראל ובחו”ל.

מיד לאחר הדפסת והפצת הסידור, עברו בקונגרס לשלב הבא של הנגשת הסידור והנוסח לכל מי שיחפוץ בכך בקלות ובמהירות. בשל כך, עבדו בשבועות האחרונים במרץ על מהדורה דיגיטלית לסידור שמופיעה בתוך אפליקציית סידור ‘בית הלוי’. האפליקציה קלה ונוחה והניווט בים התפילות השונות הוא קל, מהיר ונוח מאוד. האפליקציה החדשה יודעת להציע מעצמה את התפילות הרלוונטיות לזמן וליום בו היא נפתחת.

חידוש נוסף, הוא הקפדה על ‘צורת הדף’ של הסידור גם במהדורה הדיגיטלית. כך שכל מי שרגיל לסידור כמות שהוא בדפוס, ימצא את אותו הסידור בדיוק גם במהדורה הדיגיטלית.

מזכ”ל איגוד הרבנים הרב יצחק שמאלוב אומר כי ‘המאמצים שאנחנו עושים בחודשים האחרונים רואים פרי. האפליקציה הזו היא פשוט כלי מבורך שמנגיש את הסידור החשוב של העדה הבוכרית ‘בית הלוי’, לכל מי שחפץ בכך, בקלות ובמהירות’.

ניתן להוריד את האפליקציה למכשירי אייפון ואנדרואיד בקישור המתאים

אייפון :https://apps.apple.com/il/app/%D7%A1%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%99/id1571779088?l=iw

אנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=sbh.client

Leave a Reply

Your email address will not be published.