העירייה יצאה במכרז שייעל את השירות הניתן למשפחות האבלות כששעתיים לאחר פטירת יקיריהן תסופק עבורן סוכת אבלים יחד עם ציוד נלווה כגון כיסאות, שולחנות, תאורה, מיחם ועוד. ראש העיר, ליאת שוחט: “אמצעים אלו יאפשרו למשפחות להתעסק באבל של יקיריהן כשאנו בעירייה נדאג לצרכים הפיזיים”

עיריית אור יהודה מרחיבה את השירות המוענק למשפחות האבלות בעיר. לפני כשנתיים החלה העירייה להפעיל שירות מיוחד שמוענק למשפחות המתגוררות בעיר ומאבדות את יקיריהן, כאשר היא מעניקה סוכת אבלים ואספקת ציוד בסיסית. כעת החליטה ראש העיר, ליאת שוחט, להרחיב את השירות עוד יותר כדי להקל על משפחות אלו ברגעים הקשים לאחר אובדן יקיריהם.

בשבוע שעבר פרסמה העירייה מכרז פומבי במטרה להמשיך ולייעל את השירות. במסגרת המכרז, העירייה תדאג לכך שסוכת האבלים והספקת השירותים הנלווים יבוצעו עד שעתיים מרגע קבלת הפנייה של נציג המשפחה אל המוקד העירוני, כל זאת בימי חול וביום שישי. בנוסף, דאגה העירייה להרחיב את הציוד שניתן למשפחות, כשכעת הוא יכלול מעבר לאוהל גם כיסאות, שולחנות, מיחם למים חמים, גרילנדה לתאורה, מקרר ביתי וכן מאוורר תעשייתי בתקופת הקיץ ותנור חימום בחורף.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: “אנו מקבלים תגובות חמות מצד התושבים על השירות שניתן למשפחות האבלות והחלטנו להרחיב אותו עוד יותר כדי לדאוג במהירות האפשרית לצורכיהן ולהעמיד לרשותן את כל האמצעים שיאפשרו להן להתעסק באבל של יקיריהן בעוד שאנו בעירייה נדאג לצרכים הפיזיים. במקביל, זה המקום לציין כי אני פועלת במלוא המרץ להקמת בית עלמין לטובת תושבי העיר בהקדם האפשרי, נושא שנמצא בראש סדר העדיפויות שלי”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.