#סרטון קומי בהשתתפות האחים דוידוב שוחרר לרשת. הסרטון מנסה להתמודד עם גל ההפחדות נגד החיסון לקורונה ומנסה להגביר את קצת ההתחסנות בעדה הבוכרית

בצל התחלואה הקשה בכל רחבי הארץ, ובצל ידיעות הכזב המתפשטות ברחבי הרשת באש בשדה קוצים. הוחלט בקונגרס יהודי בוכרה להשיב מלחמה בתעשיית ה’פייק ניוז’, על מנת לזרז את האוכלוסייה המבוגרת מבני העדה הבוכרית להתחסן כנגד הנגיף. בדיון שנערך ביום שלישי, הזכיר שר הבריאות יולי אדלשטיין , את המלחמה בפייק ניוז, ואמר כי לפי נתוני משרדו, רק 34% מכלל הצוותים החינוכיים התחסנו נגד קורונה, מה שיעכב את חידוש הלימודים. “מבצע החיסונים של צוותי החינוך נמשך כבר הרבה זמן, ואנחנו באחוזים מאוד נמוכים”, אמר אדלשטיין בוועדת החוקה של הכנסת. “יכול להיות שזה בגלל פייק ניוז על כך שאסור לנשים צעירות להתחסן”, העריך אדלשטיין ואמר: “בקרוב נפתח את מערכת החינוך, ויש לזה השפעה. אני לא כל כך מבין מה לעשות עם הנושא הזה”.

ביוזמתו של הקונגרס, שחררו האחים האמנים חי ורונן דוידוב סרטון ייחודי בו הם מביימים ומשחקים דמות של נכד המנסה לשדל את סביו לבוא יחד איתו לחיסון קורונה שנקבע לו. הסב, שככל הנראה מוזן מפחדים מיותרים כתוצאה מחשיפה לפייק ניוז, חושש מאוד מפני החיסון ונזקק לשכנוע מצדו של הנכד. הסרטון הוא חלק מקמפיין רחב אותו מפיצים בימים אלו בקונגרס, הקורא לכל הזכאים לחיסון מקרב בני העדה הבוכרית להתחסן מפני הנגיף. גם גיליון זה של עיתון ‘מנורה’ מוקדש ברובו לקריאה לקבל את החיסון.

צפו:

Leave a Reply

Your email address will not be published.