#פרטים חדשים חושפים מסכת אלימות קשה שהחלה הרבה לפני הרצח.

מריאנה דיין, אחותה של דיאנה דדבייב שלפי החשד נרצחה על ידי בעלה השוטר אמיר רז,, התייחסה לטענות של הבעל שלפיהן פעל מתוך הגנה עצמית. “אחותי דיאנה נרצחה באכזריות על ידי רוצח נתעב”, אמרה האחות. “אני בטוחה שהרוצח לא יוכל להתחמק מכתב אישום חמור ומאחלת לו שלא יאפשרו לו לראות אור יום לעולם”.

ככל שמתגלים יותר פרטים על החקירה, בני משפחתה של המנוחה מביעים כעס עצום יותר. בעקבות כך ביקשו הוריה של דיאנה להימנע משרבוב שם המשפחה של הבעל לשמה, ולצרף לכל דיווח בעניינה את שם משפחתה מלפני נישואיה – דדבייב.

דניאל דודזון, חבר המשפחה, כתב בחשבון הפייסבוק שלו: “אני יודע שהרבה אנשים קיבלו את הרושם שהיה מדובר בקשר נורמטיבי, בבחור טוב, מלח הארץ שעובד במשטרה ופתאום חטף סיבוב וירה באשתו זו לא המציאות”.

לדבריו חבר המשפחה, בימים האחרונים התגלה כי מקרה האלימות הראשון אירע כבר לפני שלוש שנים ומשפחתו של אמיר ידעה על האלימות הקשה. דודזון טען כי “מי שמתנהג ככה לאשתו ולילדים שלו צריך לשבת בכלא כל החיים ולא נקבל כאן בשום פנים ואופן ‘אי שפיות זמנית'”.

דודזון הוסיף כי התחושות אצל משפחת המנוחה הן קשות לנוכח העובדה שהאמינו שהבעל היה אוהב ואכפתי, אך מחשבות אלה התבדו. “דיאנה הייתה אישה שהאמינה באנשים והאמינה שאפשר לשנות ולתקן ואולי זה מה שגרם לה לסרב לראות את הסימנים. אמיר רז אתה שקרן, גרמת לנו לחשוב שאתה טוב לב. מגיע לך על זה לשבת בכלא עד יומך האחרון”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.