1. שכונת הבוכרים מברכת את השחקן המוכשר ביותר של העדה הבוכרית – חי דוידוב, לרגל יום הולדתו ה-41! רגע לפני שחגג את היום המיוחד בחיק משפחתו, דוידוב הספיק להצטלם לפרסומת של חברת מכוניות יחד עם אחיו רונן. מזל טוב בשם כל העדה!
  • עם חזרתם לשגרה של המסעדות השבוע, נצפו הזמרים אביהו פנחסוב ויזהר כהן האגדי, מתארחים במסעדת פינת השלושה בתל אביב וטועמים ממטעמי העדה הבוכרית של משפחת אביוב. היינו שם בכדי לתעד את יאיר אביוב עם הזמרים.
  • הזמר אדי שמעונוב, החליט להפתיע את ביתו בת ה-4 עם שיר חדש שכתב, הלחין והקדיש לרגל יום הולדתה – "הבת של אבא". האזנו לשיר ואנחנו לא מפסיקים לשמוע אותו מאז. השכונה שולחת פירגון ענק מישראל אליכם לקנדה!
  • ברכות לנומרולוגית של העדה רדמילה פוזיילוב, שסיימה השבוע בהצלחה את קורס האימון בשיטתorb  במכללת אפקט. היינו שם כשמנכ"לית המכללה העניקה לפוזיילוב את התעודה.
  • כתבנו ביקר השבוע בביתם של משפחת אלייב בעת צילומי הסטילס של המשפחה לקראת צאת האלבום החדש. מעצב האלבום, אליעזר גליבוב מסר לנו שהאלבום החדש הולך להפתיע רבים הן במוזיקה והן במיתוג.
  • חבר נשיאות הקונגרס, מר ברוך דוידוב חגג עם משפחתו של גבריאל נקטלוב את בר המצווה של בנם שלמה. השכונה מאחלת לחתן הצעיר הרבה הצלחה וברכה בהמשך הדרך.
  • שגרירות ישראל באוזבקיסטן וטג'יקיסטן תרמה ציוד הומניטרי לאנשי הרפואה של טג'יקיסטן לצורך התמודדות בנגיף הקורונה. השגריר הישראלי אדוארד שפירא הוביל את המהלך וצפה מקרוב במטען ההומניטרי עובר לידי הרשויות הטג'יקיות בגבול המדינה. כבוד גדול! 

8: גל שני או לא, שכונת הבוכרים תפסה בעדשת המצלמה מספר חברים שנפגשו במסעדה בתל אביב, לאחר שלא נפגשו בכל תקופת הקורונה.  בין החברים הטובים: יהודה שמעונוב, מיכאל נקטלוב, יצחק חיימוב, ראובן נקטלוב, אברהם יוסופוב ומנשה. נקווה לעוד הרבה מפגשים שמחים שכאלו בעתיד

Leave a Reply

Your email address will not be published.