מועצת העיר אישרה את מינויו של חבר מועצת העיר מטעם ש”ס לתפקיד החל מה-1 באוגוסט 2021. סיונוב: “מודה לבורא עולם ולראש העיר ליאת שוחט על האמון בי”

שלמה זלמן סיונוב, חבר מועצת העיר באור יהודה מטעם  ש”ס ונציג העדה הבוכרית במפלגה, מונה לתפקיד ממ”מ וסגן ראש העיר. מינויו של סיונוב ייכנס לתוקף החל מה-1 באוגוסט 2021, כאשר סיונוב יכהן בתפקיד עד לתום הקדנציה ב-2023.

סיונוב, שהוכיח את עצמו בזכות פעילות מוניציפלית עשירה במהלך השנתיים וחצי האחרונות שבהן הוא מכהן כחבר מועצת העיר, הוא בן 32, עלה בגיל שנתיים מברית המועצות, נשוי עם שני ילדים. סיונוב מתגורר באור יהודה משנת 1994, למד בבית הספר החרדי מכתב מאליהו בעיר ובוגר ישיבת בית שמעיה וקול יהודה בבני ברק. הוא סיים שירות צבאי מלא בחיל החינוך, בעל תואר ראשון בחינוך בהתמחות במתמטיקה במכללת סמינר הקיבוצים, ובעל תואר שני בממשל ומדיניות ציבור באוניברסיטה הפתוחה. לפרנסתו הוא עובד כמורה בתיכון דתי בפתח תקווה ומגיש לבגרויות במקצועות לשון ואזרחות. זו הקדנציה הראשונה של סיונוב שמכהן במועצה מטעם סיעת ש”ס.

לאחר היבחרו כחבר במועצת העיר, הצטיין סיונוב במתן מענה לקהל הרחב, מכלל העדות והמגזרים בעיר, אך יותר מכל התבלט בהנגשת שירותי העירייה ושאר הנושאים הבירוקרטיים לבני העדה הבוכרית אשר חלקם מתקשים בשפה ובהתאקלמות בישראל. כמו כן, בולט סיונוב בפעילותו תחת מחלקת מורשת ישראל בעירייה תוך שהוא מקדם שלל פעילויות, אירועים, הרצאות וסדנאות לטובת המגזר הדתי-חרדי בעיר. גם בש”ס הארצית קיימת הערכה לסיונוב המסור לצורכי הכלל, וזו הסיבה בזכותה ימונה לתפקיד החשוב.

#תודה על התמיכה

סיונוב הגיב למינוי: “לא מובן מאליו להיכנס לתפקיד כה חשוב. אני מבטיח כי אמשיך לשמש לפה וכתובת לכלל תושבי העיר הזקוקים בכך. אני מודה לבורא עולם על הסייעתא דישמיא לה אני מתפלל וזוכה לקבל. כבן גאה לעדה הבוכרית, אמשיך כעת לפתח את צורכי הקהילה ביתר שאת וביתר עוז. תודה מיוחדת לראש העיר, ליאת שוחט, על האמון, ובעיקר על אוזן קשבת ונפש חפצה לאורך כל הדרך. הגיבוי המשמעותי שראש העיר מעניקה לי נותן לי את הכוח להמשיך לשרת ביתר שאת את תושבי העיר. לא הייתי מצליח להגיע להישגים כאלו אלמלא התמיכה שלה”.

בסיום הדברים מוסיף סיונוב: “אני רוצה להודות ליו”ר תנועת ש”ס, אריה דרעי, ולחברי התנועה על האמון שהם מביעים בדרך שלי. במיוחד להודות לאישתי היקרה שירה, שכן ללא הגיבוי והתמיכה שלה, לא הייתי מצליח לשלב בין משפחה לצורכי ציבור, ופה ההזדמנות להודות לה על הכל. אני מבטיח שבכל משבצת שיטילו עליי להיות בה אקבל אותה באהבה ואשרת את הציבור בכל מצב”.

ליאת שוחט, ראש העיר, בירכה את סיונוב, וציינה: “אני מברכת על המינוי של שלמה זלמן סיונוב לממלא מקומי וסגני בעירייה. סיונוב הוא נציג חרוץ, אחראי, פעלתן ונמרץ, כזה שרואה את טובת הציבור ששלח אותו למשימה. רואים אותו בישיבות המועצה ובוועדות, וזה חשוב שנבחר ציבור תורם מזמנו וממרצו כפי שסיונוב משמש דוגמה לכך. אני בטוחה שכעת כשסיונוב נמצא לידי בהנהלת העירייה, נוכל ליהנות עוד יותר מהיכולות, מהשירות ומהכישורים שלו. אני בטוחה שנשרת יחד עוד הרבה שנים את הציבור נאמנה”.

בהזדמנות זו, נברך את שלמה זלמן סיונוב, הכותב טור שבועי מרתק בעיתון ‘מנורה’ בהצלחה רבה בתפקידו החדש, שירות הציבור באמונה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.