בתחילת השבוע הגישה משפחת לבייב קובלנה פלילית כנגד שמעון יהודה חיות שהציג עצמו בשם המשפחה לבייב והונה נשים במאות אלפי דולרים

משפחת לבייב, הגישה בתחילת השבוע קובלנה פלילית כנגד עבריין המרמה הסדרתי שמעון יהודה חיות, שהתפרסם בכינוי “נוכל הטינדר” לאחר שנחשף שהונה נשים רבות ברחבי העולם בתרמית התחזות מז’אנר העוקץ-הרומנטי, וכן בעלי עסקים רבים באמצעות רכישת מוצרים ושירותים מבלי לשלם עליהם.

בפרטי הקובלנה, שהוגשה בשמה של המשפחה בידי עו”ד גיא אופיר, עו”ד רועי בן דוד ועו”ד ויקטוריה רזניק, נטען כי במסגרת התרמיות, שינה המתחזה שמעון יהודה חיות את שמו האמיתי לשם הפיקטיבי “סיימון לבייב”, ומאז הוא מסתובב בעולם ומרמה נשים ואנשי עסקים תוך שהוא מתחזה לבן משפחתו של לב לבייב ולמנהל בחברתו, LLD Diamonds.

עוד נטען במסגרת הקובלנה הפלילית כי לצורך ביצוע חלק מתרמיותיו, השתמש המתחזה שמעון יהודה חיות בסימן המסחרי של LLD Diamonds, הן כדי לחזק את מצג השווא לפיו הוא בן למשפחתו של מר לב לבייב ומנהל בחברתו, והן לצורך קבלת דבר במרמה מקורבנותיו.

עוד נטען בקובלנה הפלילית כי בשל התחזותו של המתחזה שמעון יהודה חיות כבן משפחת לבייב במסגרת תרמיותיו, נגרמה למשפחתו האמיתית של לב לבייב פגיעה במוניטין, ובני המשפחה מצאו עצמם נאלצים להצטדק בפני קורבנותיו של המתחזה שמעון יהודה חיות, כאשר אלה פנו אליהם בטענות בנוגע לתרמיות שבוצעו כנגדם, בחושבם שהם אכן בני משפחתו של עבריין המרמה שמעון יהודה חיות.

לאחר הגשת הקובלנה הפלילית, ציין עורך דינם של בני משפחת לבייב, עו”ד גיא אופיר, במסגרת הודעות לעיתונות כי לצד הליך הקובלנה הפלילית, בכוונת המשפחה לנקוט בהליכים משפטיים נוספים, לרבות באמצעות הגשת תביעה כספית כנגד המתחזה שמעון יהודה חיות ושותפיו לעבירות, וכי בכוונת המשפחה לתרום את הכסף שיושג באמצעות התביעה לקורבנותיו של המתחזה.

בתגובה להגשת הקובלנה הפלילית בידי משפחת לבייב, מסר במסגרת הודעה לעיתונות בא כוחו של המתחזה שמעון יהודה חיות, עו”ד יקי קהן, כי מקומם של עניינים פליליים כדוגמת אלה שמיחסת משפחת לבייב למרשו להתברר במסגרת חקירת משטרה, וכי מרשו מעולם לא זומן לחקירת משטרה כזו בהקשר לעבירות שמיוחסות לו בקובלנה הפלילית.

Leave a Reply

Your email address will not be published.