השבוע בעיתון מנורה:

הרבנים בארמון הנשיא

בשבוע שעבר אירח נשיא טורקיה ארדואן בארמונו עשרות רבנים שהגיעו מ-14 מדינות מוסלמיות שהתכנסו לוועידה בטורקיה * נשיא איגוד הרבנים הרב שלמה רבין שליט”א ייצג את העדה הבוכרית ואת יהודי אוזבקיסטן בוועידה ומסר שיעור בפני הרבנים החשובים * ביומיים האינטנסיביים של הוועידה העלו הרבנים את האתגרים העומדים בפני קהילות יהודיות במדינות מוסלמיות וניסו לגבש פתרונות ונקודות להמשך דיון // דיווח מיוחד

“מדוע הקהילה הבוכרית, יותר מכל עדות ישראל, מקדשת את נושא האזכרות ומעניקה לו משמעות רבה”? (מתוך טורו של נשיא הקונגרס מר לב לבייב)

בחזרה ליום שישי הנורא

כמעט שנה עברה מאז יום שישי הנורא ההוא בו התבשרה מדינת ישראל והעדה הבוכרית על האסון הנורא  של רצח דיאנה דדבייב ז”ל בידי מי שהיה בעלה- אמיר רז* תכנית הטלוויזיה ‘עובדה’ שידרה סרט מטלטל עם ראיונות ותיעודים בלעדיים מחייה של דיאנה וחזרו לאירועים המטלטלים שהובילו את הרוצח לבצע את זממו.

קול כבודה

אולפן הקלטות מקצועי וחדיש נחנך בבית הספר ‘אור חנה’ באור יהודה בנוכחות ראש העיר ליאת שוחט * האולפן יאפשר לתלמידות לבטא את יכולותיהן הווקאליות בדרך מועצמת.

השנה שהיתה

סמנכ”ל הקונגרס הרב יוסי ניאזוב מסכם בטור מיוחד את פעילות הקונגרס בשנה הקלנדרית החולפת מנקודת מבטו הייחודית ורומז על התוכניות לעתיד.

“אני ממש מיואשת  כי הוא יודע להיות עוזר ותומך אבל הפיצוצים האלו בעת ויכוח מתישים אותי נפשית אני מרגישה שאם בעלי מזלזל בי בזמן מריבה אין לי כלום בעולם, מה ניתן לעשות”? (המיתר הנכון)

לקריאה לחצו כאן: https://online.fliphtml5.com/xxsb/ajff/#p=1

Leave a Reply

Your email address will not be published.