השבוע ב'מנורה':

מאות מלגות הוענקו לסטודנטים הבוכרים

#מגפת הקורונה לא מנעה מקונגרס יהודי בוכרה להמשיך במסורת של תמיכה בסטודנטים הבוכרים, להיפך, בשנה זו הורחבה התמיכה בסטודנטים על ידי 'קרן דוד' על שמו של דוד ארבוב ז"ל. ביום ראשון השבוע התכנסו מאות מהם שנמצאו זכאים לקבלת המלגה לאירוע חגיגי שנערך לראשונה ב'זום'. באירוע הם שמעו על החשיבות של פריצת תקרת הזכוכית והציפיה שבבוא היום ישיבו את חובם לעדה הבוכרית. סיקור מיוחד

לא עוצרים באדום

# לאחר פרסום מתווה הרמזור של פרויקטור הקורונה פרופ' גמזו, העיר אור יהודה נמצאת במלחמה על הצבע כאשר היא מתמודדת עם תחלואה הולכת ומתפשטת ברחבי העיר. בניסיון אחרון לשמור על בריאות הציבור, עיריית אור יהודה ופיקוד העורף משלבים ידיים ועושים הכל כדי שלמור על אור יהודה רחוקה ככל הניתן מהצבע האדום. דיווח מיוחד

דואגים למצבות היהודים בבוכרה

גם הקורונה לא השפיעה על השיפוץ בית העלמין היהודי העתיק של העיר בוכרה שנמשך בימים אלה במלוא המרץ.

האם שכונת תל כביר תשנה בקרוב את פניה?

לאחר הפרסום הקודם ב'מנורה', פרויקטים נוספים מקודמים במסגרת התב"ע שישנה את פני השכונה

ענהאל שאולוב:

הרהור על הזמן

" כל עוד אנחנו כאן, המשאב הכי זמין שלנו הוא הזמן. מי לא מכיר אותו? הזמן שלנו זמין לנו כל כך, עד שאנחנו לא מרגישים בהתכלות שלו ואנחנו דוחים דברים ל- "אחר כך", כי "אין לנו זמן"."

מיקי ישראלוב

נפתלי בנט -ג'וקר או סמרטוט.

"השר לשעבר מכיר את התיאטרון הזה היטב ואמור היה לנצל את ההזדמנויות האלה כדי לומר לציבור בקול חד וברור: לא אהיה שם. למדתי את הלקח שלי, התבגרתי, אני לא הילד שסופג סטירות ושותק"

מני חן:

"מחכמתך אל עליון תאציל עלי ומבינתך תבינני"

" אור הלבנה מאירה את חיי, מבין כעת את גודלו של העולם, שולח תודתי לאלוקי על שנותן ונתן לחם לכל חי רצון, "פותח את ידך ומשביע לכל חי רצון", שואל עצמי, מה משמעות המשפט"?

לקריאה: https://online.fliphtml5.com/xxsb/qvbd/#p=1

Leave a Reply

Your email address will not be published.