השבוע בעיתון מנורה:

מיסטר פרזידנט ?!

ג'ו ביידן הורכז כמנצח של הבחירות לנשיאות ארה"ב אך הנשיא המכהן מסרב להכיר בניצחון ודורש ספירה חוזרת במדינות המפתח בטענה שהבחירות זויפו* איציק יהושע שעבד קשה במהלך כל הקמפיין והתרוצץ מערוץ תקשורת אחד למשנהו על מנת לפרשן את הנעשה ארה"ב, מתראיין ל'מנורה' ומעריך איך ייראו ארבעת השנים הקרובות בבית הלבן.

מיקי ישראלוב:

" ג'ו ביידן ידיד אמת של ישראל מכיר את הפוליטיקה הישראלית יותר מ40 שנה. הוא ידיד של רה"מ נתניהו ולכן אני בטוח שיהיה שיתוף פעולה פורה בין המדינות"

ענהאל  שאולוב:

קמלה האריס ריגשה אותי השבוע ועוררה בי השראה רבה. אנחנו אמנם במאה ה-21, מאה מתקדמת לכל הדעות, אולם ההישג המרשים של הבחירות בארה"ב, היה דווקא של סגנית נשיא ארה"ב הנבחרת ושל כל עדת הנשים שעומדות מאחוריה ונושאות אליה עיניים

אילנה ישראלוב:

העיניים כולן נשואות לאישה אחת, כריזמטית, ששברה תקרות זכוכית' אחת אחר השנייה. עם כניסתה לתפקיד הבכיר, תהיה קמאלה האריס האישה האפרו-אמריקאית והאסייאתית-אמריקאית הראשונה שכיהנה בתפקיד, ובעלה דאגלאס אמהוף יהיה היהודי הראשון בתפקיד הג'נטלמן השני של ארה"ב.

שגרירת אוזבקיסטן הגישה את כתב האמנה לנשיא ריבלין

הנשיא אמר בטקס "אנו מקווים להוכיח שניתן לחיות יחד בשלום, כפי שאנו חיים יחד בישראל יהודים ומוסלמים, נוצרים ובני כל הדתות".

רמלה: שרת העלייה והקליטה הייתה אורחת הקהילה הבוכרית

שרת העלייה והקליטה חה"כ פנינה טמנו שטה התארחה בעיר רמלה וביקרה אצל בני הקהילה הבוכרית בעיר. השרה נפגשה גם עם סגן ראש העיר ומחזיק תיק הקליטה אברהם דז'ורייב.

מחריד: מצבות בני העדה הבוכרית נמצאו מנותצות באתר פסולת

אזרח שטייל בסמוך לביתו גילה מצבות של בני העדה הבוכרית כשהן מנותצות ומושלכות באתר פסולות בסמוך לשט הרשות הפלסטינית ליד העיר מודיעין עילית* הקונגרס בתגובה: 'נבדוק את הממצאים ונפעל בהתאם'

ללדת בטוח

האחות המיילדת מיכל גרוסבלד, שעלתה עם משפחתה מסמרקנד לישראל, פיתחה מכשיר שעשוי להקל על מליוני לידות בשנה ולהפוך אותן לקלות יותר וטראומטיות פחות*

# אחרי חמישים שנות נישואין אמרתי לבעלי 'אני אוהבת אותך' איך הוא הגיב?  // לפרוט על המיתר הנכון

מי הסבא שחגג יומולדת? ועל איזו אמנית בוכרית הוציאו השבוע סרט דוקו ? // שכונת הבוכרים

לקריאה לחצו על הקישור:https://online.fliphtml5.com/xxsb/xwlv/#p=1

Leave a Reply

Your email address will not be published.