השבוע בעיתון מנורה:

חיסון מסוגר

כולם ציפו לו והוא אכן הגיע, הסגר השלישי החמור והמהודק כבר כאן, ואיתו ההשלכות הקשות המוכרות מהסגרים הקודמים. במקביל, מאות אלפי ישראלים ממשיכים להתחסן נגד קורונה ולהביא את ישראל לעמוד בראש הטבלה העולמית של המדינות המתחסנות. ראיון עם ד"ר מירה ניאזוב על החיסון ועל אורח החיים הנכון לתקופה שאחריו//

ביקור אב בית הדין

הרב זבדיה כהן שליט"א הגיע לבחון מקרוב את המכון למנהיגות שנפתח ביוזמת הקונגרס בירושלים. " בית מדרש מפואר  זה  בו לומדים מיטב המוחות של בני העדה להכשירם לרבנים ומנהיגים"

פסטיבל הכישרונות 'פניני המזרח'

פסטיבל כישרונות צעירים 'פניני המזרח' בניהולה האומנותי של הגב' בלה פולטוב התקיים זו השנה החמש עשרה והפעם במתכונת שונה מהרגיל בשידור לייב בפייסבוק עם אלפי צפיות.

מגבירים את שיתוף הפעולה

 אוניברסיטאות נוספות מאוזבקיסטאן בדרך לשיתוף פעולה עם ישראל לאחר שיתוף פעולה פורה בין האוניברסיטאות של טשקנט וסמרקנד לבין המכון הטכנולוגי בחולון, עוד 2 מוסדות אקדמיים גדולים באוזבקיסטאן .HITבדרך לשיתוף פעולה עתידי עם

מי אתה יב"י?

המשורר ואיש הבוהמה התל אביבית יונה בן יהודה (יב"י) מסכם בדרך לירית את אורח חייו. אך לדמות המיוסר שדאג לטפח קיימים רבדים נוספים, כאלו שנאבק למענם כדרך חיים.

 המיתר הנכון

"אני נשואה 15 שנים לבעלי, אנחנו בני דודים מדרגה ראשונה. עד לפני שנה הכל היה מקסים, לפני כשנה, הסבא המשותף של שנינו נפטר  והתחילה בעיה לא פשוטה"

שכונת הבוכרים

מיהו הרב הבוכרי שהפך לפרזנטור של עיריית תל אביב ? ואיזה שף מפורסם חוזר לשורשים ומכין אוכל 'פופ אפ בוכרי' כשר  וטעים?

מני חן

" בחיי, עברתי לא מעט סביב אחיי ואחיותיי, סביב משפחתי ומכריי, בחלקם שמחות ואהבת חינם, בחלקם כעסים והמון התנגחויות. אך, הגעתי לשלב בחיי, ערכו של המשפחה הגרעינית שווה יותר מערך העושר הגדול ביותר הניתן לאדם בחייו."

אילנה ישראלוב

אחרי 3 מערכות בחירות יקרות – די להקמת מפלגות בלון נוספות, די לזריקת הקולות, שלנו האזרחים לפח, די לבלבל אותנו, די לבזבז את כספנו במערכה יקרה נוספת של בחירות, בעיצומה של מגפה ובעיצומה של תחלואה כלכלית מטורפת שאיננו רואים את סופה"

לקריאה לחצו כאן: https://online.fliphtml5.com/xxsb/oxit/#p=1

Leave a Reply

Your email address will not be published.