המגפה עוד כאן

#אחרי חודשים רבים של גסיסה איטית עד היעלמות ואחרי הסרת כלל הגבלות הקורונה לפני מספר שבועות החשש של מערכת הבריאות מתחיל להתממש עם וריאנט הודי שנכנס לישראל משדה התעופה עם השבים מחו"ל* מתחילת השבוע נרשמו מידי יום עשרות מקרי הדבקה בקהילה בעיקר בקרב צעירים לא מחוסנים* אז מיהו הווריאנט ההודי ומה הסיכוי שהוא יטרוף את הקלפים ויוריד לטמיון את מבצע החיסונים המוצלח שנערך בישראל

דור לדור יביע אומר

#" אני זוכר היטב את הכתרת אביו של רבה העדה הנוכחי, רבי פנחס רבין זצ"ל. אני זוכר כיצד האב הגיב בענווה ובצניעות ולא חשב שהוא ראוי לשאת את משא העדה על כתפיו, אך בסופו של דבר הסכים ונעתר לכך" מתוך טורו של נשיא הקונגרס מר לב לבייב.

להדק חגורות

#הצלחת מבצע החיסונים ומצב התחלואה הנמוך של מגפת הקורונה בישראל, הובילו לחידוש הטיסות הישירות של החברה הלאומית של אוזבקיסטן

אפליקציה מתפללת

מהיום לא נתקעים באירוע ללא סידור, לא מחפשים בלי סוף את תפילת הדרך או ברכה על ראיית הקשת. מהיום ניתן להוריד את האפליקציה המהירה והממוקדת של סידור 'בית הלוי', היישר לטלפון החכם שלכם ושל כל בני המשפחה.

נילי אהרון נבחרה לסיו"ר הליכוד העולמי

בתחילת השבוע, הודיע יו"ר הליכוד העולמי ושגריר ישראל באו"ם לשעבר, דני דנון לנילי אהרון, שהיא נבחרה לשמש כסגנית יו"ר הליכוד העולמי.

שלמה זלמן סיונוב מונה למ"מ וסגן ראש העיר אור יהודה

מועצת העיר אישרה את מינויו של חבר מועצת העיר מטעם ש"ס לתפקיד החל מה-1 באוגוסט 2021. סיונוב: "מודה לבורא עולם ולראש העיר ליאת שוחט על האמון בי"

#עפולה הצדיעה לעדה הבוכרית

#מאות אנשים ונשים התכנסו בעיר עפולה לערב שכולו הנאה צרופה מהתרבות הבוכרית והוקרה לפעילות לשימור המסורת הבוכרית באזור

רב ניצב

בראיון מיוחד מתאר רב המשטרה, ניצב משנה רמי ברכיהו את חשיבות הנושא הדתי ואופן התמודדות מערך הרבנות במקומות הקדושים ובמתחמים כמו הר הבית שבו לכל פעולה קיימות השלכות נוספות | על המענה לשוטרים שאינם יהודים עם דילמות הלכתיות | ומתייחס לוועדת החקירה הממלכתית באסון הר מירון וביקורי התנחומים למשפחות הקורבנות.

לקריאה לחצו כאן: https://online.fliphtml5.com/xxsb/hpoc/#p=1

Leave a Reply

Your email address will not be published.