ראבוטה, עבודה!!

חיפוש עבודה הפך לתופעה נפוצה מאוד לאחר תום ימי הסגרים של מגפת הקורונה* תשלומי החל"ת והפיטורין הסתיימו זה מכבר והאופציה לשבת בבית בחוסר מעש לא משתלמת כבר לאף אחד* לאחר קריאה נכונה של המצב בשטח הקונגרס הפיק יריד תעסוקה איכותית לבני העדה הבוכרית* ליריד הגיעו נציגים ממבחר מקומות עבודה איכותיים ומשתלמים ועשרות רבות מבני העדה שבאו לקצר לעצמם את הדרך למציאת עבודה* מי הם האנשים המחפשים כרגע עבודה וכמה מהם יצאו עם חוזה ביד// דיווח מצולם

חנוצ'קה שלנו

השבוע ימלאו 25 שנים לפטירתה של אשת החסד ומסירות הנפש הגב' חנה לבייב, אשתו של הרב אבנר לבייב זצ"ל ואימו של נשיא הקונגרס מר לב לבייב שיחי'. 'מנורה' מביא פרקים נבחרים מחייה מזווית עיניה של הסופרת והד"ר לפסיכולוגיה פרוזה פנחסובה

"כאשר מישהי בקהל רצתה לקבל על עצמה שמירת שבת, אמא פשוט ניגשה לרכב, בו היו נמצאים ארגזים של פלטות ומיחמים, ושלפה משם פלטה חדשה והעניקה לה אותו". (מתוך טורו של נשיא הקונגרס מר לב לבייב)

"אמני הפיוט בישראל עושים עבודה חשובה מאין כמותה גם בחיבור בין היהדות של פעם אל ההווה, וגם בבניית הצליל הישראלי שמורכב מאינספור סגנונות שהגיעו לכאן מכל העולם". (מתוך טורו של הסופר ואיש התקשורת ג'קי לוי)

בוכרה היפה בדימונה

סבב אירועי 'בוכרה היפה' החל בעיר דימונה עם הופעה מיוחדת לקהילה המקומית בהשתתפותם של עשרות מתושבי ותושבות האזור. את האירוע ארגן ומימן 'קונגרס יהודי בוכרה'.  

המיתר הנכון: " התחתנתי עם בעלי שחזר בתשובה…… מצאתי את עצמי לבד מנסה להילחם מולו, מתווכחים המון ובלי סוף מריבות.

לקריאה לחצו כאן: https://online.fliphtml5.com/xxsb/fdyd/#p=1

Leave a Reply

Your email address will not be published.