בס"ד

20.5.2024 | י"ב אייר התשפ"ד

0

פוסטים עלו השבוע

החדשות החמות:

>> הורים וילדים > חדשות > משפחה

אור חנה

'אור חנה' ניו יורק: תלמידות התיכון העלו הצגת תיאטרון מרגשת לנשות הקהילה 

את אולם התיאטרון בקווינס מילאו השבוע מאות נשות הקהילה הבוכרית שהגיעו לצפות במחזמר- Unbrakable – שהעלו תלמידות תיכון 'אור חנה' בניו יורק

זו השנה השניה שבית הספר 'אור חנה' בנשיאות מר לב לבייב מעלה על בימת התיאטרון מופע מרהיב. החל משעה 18:30 החלו להגיע מאות נשות הקהילה לרבות חברות ואחיות של תלמידות התיכון לצפות במחזמר Unbrakable, או בתרגום חופשי לעברית "בלתי שביר", העלילה של המחזמר מתארת את סיפורו של ילד יהודי ברוסיה אשר נלקח ממשפחתו ומתחנך בבית נוצרי, לאחר שגדל ברוח הדת עלה והתקדם עד לתפקידו ככומר בקהילה, שם הוא נפגש עם יהודים וחוזר לחיק יהדותו. במהלך ההצגה שולבו קטעי שירה וריקודים, אליהם התכוננו התלמידות למעלה מחודשיים, תוך שהן מקיימות שגרת חזרות לצד לימודים בתיכון. צוות המורות עזר וסייע בכל שלב ואף מנהלת בית הספר אמרה "מופע מהסוג הזה, מאפשר לתלמידות לפרוח בדרכים שונות. בית הספר אינו רק מקום של לימודים ואנו מגבים ותומכים בכל פעילות חינוכית, על אחת כמה וכמה כשמדובר במיזם שמקצה לקצה דאגו לו התלמידות, כולל התפאורה ואופן מימוש התסריט".

הבנות השתלבו במה שהן מרגישות הכי מתאים להן. הצופות במחזמר יצאו נרגשות מאוד מהערב, חלקן אף בוגרות בית הספר שעדיין מרגישות חיבור וקשר למוסד.

נגישות