בס"ד

14.4.2024 | ו' ניסן התשפ"ד

0

פוסטים עלו השבוע

החדשות החמות:

>> חדשות משני

הטריק של המלונות לייקור החופשה שלכם

בעוד כחודש תחל עונת החגים וישראלים רבים מחפשים בימים אלה דילים משתלמים לחופשה משפחתית בראש השנה או בסוכות. אלא שאם תרצו להזמין חופשה באילת בימי החג, שימו לב שבחלק מהמקרים לא רק שהמלונות דורשים מחיר גבוה ללילה, אלא הם גם מתנים את החופשה בשהות של לפחות שלושה לילות.

לדוגמה, ניתן להזמין חופשה במלון רויאל ביץ' אילת לזוג ו-2 ילדים בחג ראש השנה – רק עבור 3 לילות. המחיר עומד על כ-15 אלף שקלים. "אלה הנהלים של הרשת", ציינה הנציגה במוקד המכירות של רשת ישרוטל, "הרשת מעוניינת שאנשים יגיעו למינימום של 3 לילות. זה הנוהל, שני לילות זה לא מתאים לרשת כרגע בחג".

דוגמה נוספת, היא מלון הרודס פאלאס של רשת פתאל: בניסיון להזמין חופשה לשני לילות בלבד למשך החג, הופיעה הודעה שהמלון סגור להזמנות. בניסיון להזמין 3 לילות, המלון כבר פתוח וניתן להזמין במחיר של 10,300 שקלים עבור זוג ו-2 ילדים.

"מייקר את החופשה בעשרות אחוזים"

"זה מחזורי המכירה, זה הולך מחמישי לראשון רק, זה חג", ענתה הנציגה במוקד המכירות של רשת פתאל, "זו דרישת המלון, יש מינימום לילות וזו הוראת המנכ"ל של המלון". התנאים דומים גם בהזמנת חופשה במלון יו קורל ביץ'.

ניר מזור, סמנכ"ל קשרי תעופה הסביר: "זה מייקר מאוד את החופשה, בעשרות אחוזים, לעומת חופשה בחו"ל. ולכן אנחנו רואים שהתנועה לחו"ל ממשיכה לעלות ולהיות בשיא הביקושים שלה גם בחגים הקרובים".

 

נגישות